Przyjdź, zobacz, zostań – LOWE czeka na Ciebie !

Przypominamy, że w każdy piątek w godz. 15.00 – 18.00 w Lokalnym Ośrodku Wiedzy i Edukacji w Gminie Leżajsk, działającym przy Zespole Szkół w Dębnie czekają na Państwa animatorzy, którzy pomogą przy wypełnianiu dokumentacji oraz przedstawią aktualna ofertę Ośrodka.

Od Nowego Roku ruszamy z zajęciami :

-kursy językowe
-kurs opiekuna osób starszych i dzieci
-kursy administracyjno-księgowe
-szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy
-warsztaty dietetyczne
-warsztaty dekoratora ciast i wyrobów cukierniczych
-zajęcia muzyczne-artystyczne
-zajęcia rekreacyjno-ruchowo-zdrowotne: zumba

Na część aktywności mamy jeszcze wolne miejsca – zapraszamy do zapisów!

Udział w zajęciach jest bezpłatny – projekt ,,Familijne Lowe” w ramach którego realizowane jest przedsięwziecie LOWE w Gminie Leżajsk współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.