Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej

Uczniowie klasy I po raz pierwszy zmierzyli się z zadaniami konkursowymi w ramach ogólnopolskiego konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. 

🦅

 W zmaganiach wzięło udział 11 dzielnych uczniów. Dziś świętujemy sukces – dwoje naszych uczniów zostało laureatami, zajmując 19. i 20. miejsce w rankingu ogólnopolskim! 

🏅

 Wielkie brawa dla wszystkich uczestników za odwagę i włożony wysiłek. Gratulujemy laureatom i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!

K. Dziedzic