W piątek 19 czerwca, klasy 1-4 wybrały się na całodniową wycieczkę. Był to dzień pełen wrażeń i kreatywności. Zaczęliśmy od **warsztatów mydlarskich**, podczas których uczniowie samodzielnie stworzyli własne, pachnące mydełka – każdy wrócił do domu z wyjątkowym, własnoręcznie wykonanym prezentem!


Po części artystycznej przyszedł czas na prawdziwe szaleństwo! Trampoliny, zjeżdżalnie, park linowy i karuzele sprawiły, że energii nie brakowało nikomu.


To był czas świetnej integracji i wspólnej zabawy.
Dziękujemy uczniom za wzorową postawę i wspaniałą atmosferę podczas wyjazdu.
Wracamy z uśmiechami, mnóstwem wspomnień i pachnącymi pamiątkami w plecakach!

K. Dziedzic



