Nasi rolkarze – Karina, Ksawery i Stefan zakończyli ten rok szkolny podczas letniej edycji Ligii Speed Slalomu Rzeszów. Pod opieką Pana Pawła wrócili z medalami i miejscami na podium.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!
S.Krawiec-Kozłowska

