Przedszkolaki 
z ogromnym zainteresowaniem poznawały mieszkańców farmy. Słuchały opowieści o tym, czym żywią się zwierzęta oraz jakie mają zwyczaje. Wspólnie wyruszyliśmy na łąkę, aby skosić świeżą trawę dla zwierzątek. Dzieci karmiły marchewkami
koniki,
kózki
i alpaki
. Miały również okazję nakarmić smakołykami małpki marmozety,
co sprawiło im ogromną radość.
Mieliśmy także możliwość wejścia do ptaszarni 

oraz potrzymania w rączkach słodkich króliczków. Nie lada przeżyciem było również spotkanie z prawdziwym wężem,
którego dzieci mogły dotknąć, a nawet potrzymać pod czujnym okiem opiekunów.
Jednak największą atrakcją okazała się przejażdżka drewnianym wozem oraz wyprawa przez magiczny, baśniowy 


tunel.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radości
, niezapomnianych wrażeń i cennych doświadczeń. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
A. Halasa



