Liga Speed Slalomu Rzeszów

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w letniej edycji zawodów rolkowych, które odbędą się 21 czerwca w Rzeszowie.  Zapewniamy bezpłatny transport (przejazd pod opieką rodziców), wpisowe we własnym zakresie. Szczególowe informacje oraz zgłoszenie na zawody poprzez formularz -> https://www.facebook.com/events/966690399657240/?ref_source=NEWS_FEED Zapisy na bus u Pani Sylwii do 16.06.2026r. 

 Wiosną stypendia rosną!

Fundacja Świętego Mikołaja w ramach wiosennej akcji podwoi każdą złotówkę zebraną przez naszą szkołę do 21 czerwca. Wspólnie zebrane środki już w najbliższym roku szkolnym będą wspierać naszych kolejnych zdolnych i zaangażowanych uczniów. W chwili obecnej na szkolnym subkoncie posiadamy fundusze na minimum dwa stypendia, a więc zbieramy na kolejne – trzecie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia […]

 Zajęcia i zawody rolkowe

Serdecznie zapraszamy: 1. Na zajęcia rolkowe w najbliższą sobotę 21 marca. – 10.00 grupa poczatkująca, – 11.30 grupa zaawansowana. 2. Do udziału w zawodach Amatorskiej Ligii Speed Slalomu Rzeszów (29 marca).  Zapewniamy transport na zawody, natomiast opłata startowa we własnym zakresie. Zapisy na wyjazd u P. Sylwii. Do zobaczenia!

Projekt „Zdrowo Cyfrowo II” – nowe materiały dydaktyczne w przedszkolu

Nasza szkoła/przedszkole bierze udział w projekcie „Zdrowo Cyfrowo II”, realizowanym w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).W ramach programu zakupiono cyfrowe materiały dydaktyczne dla oddziałów przedszkolnych o łącznej wartości 6366, zł. Nowoczesne pomoce edukacyjne wspierać będą codzienną pracę nauczycieli oraz rozwój dzieci poprzez naukę i zabawę z wykorzystaniem technologii cyfrowych.Zakupione materiały […]

♻️ Zbieramy elektrośmieci – zadbajmy razem o środowisko! 🌍

Masz w domu stary telefon, zepsuty sprzęt AGD albo nieużywane ładowarki? Nie wyrzucaj ich do kosza! 🚫🗑️ Oddając elektrośmieci do specjalnych punktów zbiórki, pomagasz chronić naszą planetę oraz wspierasz recykling cennych surowców 💚 👉 Dołącz do akcji i zrób coś dobrego dla natury! Kiedy: zbiórka w dniach:  od 30.01. do 03.02.26r. #Elektrośmieci #Recykling #DbamyOŚrodowisko #EkoAkcja