http://www.zsdebno.edu.pl/wp-content/uploads/2025/06/Dotacje-i-fundusze-pozyskane-przez-Zespol-Szkol-w-Debnie.pdf
Liga Speed Slalomu Rzeszów
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w letniej edycji zawodów rolkowych, które odbędą się 21 czerwca w Rzeszowie. Zapewniamy bezpłatny transport (przejazd pod opieką rodziców), wpisowe we własnym zakresie. Szczególowe informacje oraz zgłoszenie na zawody poprzez formularz -> https://www.facebook.com/events/966690399657240/?ref_source=NEWS_FEED Zapisy na bus u Pani Sylwii do 16.06.2026r.
Półkolonia Dębno ActiveKids
Link to formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/Qy4obiYDYyrJnQKs9
Wiosną stypendia rosną!
Fundacja Świętego Mikołaja w ramach wiosennej akcji podwoi każdą złotówkę zebraną przez naszą szkołę do 21 czerwca. Wspólnie zebrane środki już w najbliższym roku szkolnym będą wspierać naszych kolejnych zdolnych i zaangażowanych uczniów. W chwili obecnej na szkolnym subkoncie posiadamy fundusze na minimum dwa stypendia, a więc zbieramy na kolejne – trzecie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia […]
Zajęcia i zawody rolkowe
Serdecznie zapraszamy: 1. Na zajęcia rolkowe w najbliższą sobotę 21 marca. – 10.00 grupa poczatkująca, – 11.30 grupa zaawansowana. 2. Do udziału w zawodach Amatorskiej Ligii Speed Slalomu Rzeszów (29 marca). Zapewniamy transport na zawody, natomiast opłata startowa we własnym zakresie. Zapisy na wyjazd u P. Sylwii. Do zobaczenia!
Projekt „Zdrowo Cyfrowo II” – nowe materiały dydaktyczne w przedszkolu
Nasza szkoła/przedszkole bierze udział w projekcie „Zdrowo Cyfrowo II”, realizowanym w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).W ramach programu zakupiono cyfrowe materiały dydaktyczne dla oddziałów przedszkolnych o łącznej wartości 6366, zł. Nowoczesne pomoce edukacyjne wspierać będą codzienną pracę nauczycieli oraz rozwój dzieci poprzez naukę i zabawę z wykorzystaniem technologii cyfrowych.Zakupione materiały […]
♻️ Zbieramy elektrośmieci – zadbajmy razem o środowisko! 🌍
Masz w domu stary telefon, zepsuty sprzęt AGD albo nieużywane ładowarki? Nie wyrzucaj ich do kosza! 🚫🗑️ Oddając elektrośmieci do specjalnych punktów zbiórki, pomagasz chronić naszą planetę oraz wspierasz recykling cennych surowców 💚 👉 Dołącz do akcji i zrób coś dobrego dla natury! Kiedy: zbiórka w dniach: od 30.01. do 03.02.26r. #Elektrośmieci #Recykling #DbamyOŚrodowisko #EkoAkcja
