Kinga Kalińska twarzą kampanii językowej!

Uczennica naszej szkoły Kinga Kalińska z kl.7 wzięła udział w ogólnopolskim konkursie językowym „Warum lernst du Deutsch?” – Dlaczego uczysz się języka niemieckiego? w którym zdobyła nagrodę specjalną „Sonderpreis”. Kinga przygotowała plakat oraz nagrała film, w którym opowiada o swoich zainteresowaniach – cukiernictwie oraz języku niemieckim. Połączenie tych dwóch pasji daje możliwości znalezienia dobrej pracy i spełniania własnych marzeń.

Kinga została twarzą kampanii językowej „Język Twojej Pasji” pod patronatem Goethe Institut oraz Ambasady Niemiec a jej plakat widnieje na stronie internetowej kampanii jezyktwojejpasji.pl 

Również firma Lindt & Sprüngli doceniła pracę Kingi i ufundowała dla niej słodkie upominki!

Serdecznie podziękowania dla nauczycielki Pani Bożeny Kochman za współpracę oraz udostępnienie cukierni do wykonania profesjonalnych nagrań i zdjęć na potrzeby konkursu.

Kinga życzymy Ci dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego oraz aby Twoje marzenia się spełniły!

Jadwiga Chmura