Dzień Nauczyciela na wesoło

W trakcie roku szkolnego obchodzimy wiele świąt i uroczystości, ale jedno z nich ma dla nas szczególne znaczenie.
14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły podczas uroczystej akademii podziękowali swym nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. W pięknych słowach wierszy i piosenek wyrazili swą wdzięczność. Uczestnicy kółka teatralnego, prowadzonego przez panią Halinę Busztę w humorystyczny sposób przedstawili pokaz mody nauczycielskiej. Pani dyrektor serdecznie podziękowała wszystkim nauczycielom za ich pracę, a niektórych nauczycieli wyróżniła wręczając nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Na zakończenie uczniowie wręczyli pracownikom szkoły prezenty przygotowane przez Radę Rodziców, za które w imieniu wszystkich pracowników szkoły bardzo serdecznie dziękujemy!

Halina Buszta
Joanna Figiela
Elżbieta Leszczak

Wideorelacja: