Rusz się na Wiosnę!

Chętni uczniowie klasy z IV wzięli udział w akcji „Rusz się na Wiosnę!”, której celem było zebranie jak największej ilości kroków/kilometrów podczas marszu w czasie odpowiadającym lekcji wf-u.

Po zsumowaniu wyników okazało się, że wykonaliśmy łacznie 31 891 kroków (przez 45 minut) co wyniosło prawie 4 000 na osobę.

Uczniowie nie spoczęli na laurach i w ciagu całego dnia osiągali indywidualne rezultaty wynoszącą 11 000 – 15 000 kroków!

Regularne marsze w terenie mają świetny wpływ na naszą sylwetkę i kondycję, pozwalają na zaobserwowanie ciekawych miejsc w naszym otoczeniu oraz zmian zachodzących w przyrodzie. Dzięki użyciu aplikacji krokomierza, możemy kontrolować pokonany dystans, jak równiez wyznaczać sobie coraz to wyższy cel do osiągnięcia.

Sylwia Krawiec-Kozłowska