Dzień Dziecka na Dzikim Zachodzie

W słoneczny, wtorkowy ranek dzieci z naszego przedszkola z grupy Liski i Biedronki zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swoje święto – Dzień Dziecka.

W tym roku motywem przewodnim był Dziki Zachód, stąd na szkolnych korytarzach można było spotkać niejednego kowboja! Wszystkie przedszkolaki wspólnie uczestniczyły w wesołych zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw tanecznych w rytmach muzyki country, następnie dzieci brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych oraz konkurencjach. Nie mogło zabraknąć swobodnej zabawy na terenie podwórka, gdzie dla dzieci przygotowane zostały tunele, kolorowa kreda, piłki, hula-hopy oraz bańki mydlane. Dodatkowo nasze przedszkolaki miały okazję samodzielnie robić małe i ogromne bańki mydlane, które unosząc się w niebo, powodowały prawdziwy zachwyt.

Dla najmłodszych przewidziano także słodki poczęstunek oraz lody na ochłodę, za co pięknie dziękujemy Pani Marzenie Niedźwieckiej. Na zakończenie tego wesołego dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu wybranego przez siebie balona.

Katarzyna Dziedzic