„Wielki sukces – wielki talent!”

W niedzielę 30 maja w MCK w Leżajsku odbył się finał IV Powiatowego Przedszkolnego Festiwalu Talentów „Iskierka 2021”. Do konkursu przystąpiło łącznie 60 dzieci z 8 placówek przedszkolnych. Do finału zakwalifikowało się 36 dzieci z 7 przedszkoli. Antoni Wojtyna – uczeń naszej szkoły – odniósł wielki sukces w konkursie!! Jego występ z akordeonem spodobał się publiczności oraz jury (jurorzy: Beata Pucia, Aleksandra Kostek, Jacek Brzuzan, Ireneusz Wołek), które postanowiło przyznać mu 1 miejsce! Antek otrzymał również tytuł LAUREATA JURY DZIECIĘCEGO! Oprócz dyplomów, pamiątkowych medali i ręcznie wykonanych maskotek na Antka czekała jeszcze jedna specjalna nagroda! Otóż 20 czerwca 2021 Antek Wojtyna weźmie udział w  Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Leżajsku! Antek wystąpi na koncercie Pana Marcina Wyrostka – wybitnego akordeonisty, znanego m.in z programu Mam Talent!

Serdeczne gratulacje dla Antka, jego rodziców oraz wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniach do występu! 

Jadwiga Chmura