Przy wspólnym stole podczas jedzenia składamy sobie dobre życzenia…

to cytat z bajki o Madeline, a jednocześnie tytuł naszego projektu, który otrzymał dofinansowanie z Fundacji Świętego Mikołaja w ramach realizacji mini-grantu.

Jednym z zaplanowanych w jego ramach działań była organizacja przez nas drugiego śniadania. Dzięki niemu mogliśmy wspólnie spędzić czas oraz skosztować przygotowanych na ten dzień smakołyków.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej oraz rodzicom za dołączenie do naszej akcji i złożone datki z przeznaczeniem na fundusz stypendialny Fundacji Św. Mikołaja oraz Pani Justynie i Agacie za pomoc w przygotowaniach.

Stypendyści i Koordynatorzy

S. Krawiec-Kozłowska