Sportowy tydzień

Maj rozpoczął się w naszej szkole bardzo aktywnie:

-6 maja uczniowie i uczennice z klas 1-5 wraz z nauczycielami wf-u uczestniczyli w XXVI edycji Turnieju Piłkarskiego o Puchar Tymbarku organizowanego w Grodzisku Dolnym. Zawodnicy zagrali w kategorii U10 i U12, a transport zapewniła Gmina Leżajsk.

-7 maja reprezentacja klas młodszych wzięła udział w gminnych zawodach ,,Gry i zabawy” w Brzózie Królewskiej.

-8 maja wszyscy uczniowie z klas 1-3  pod opieką nauczycieli wystartowali w III edycji Biegu Flagi, który odbył się w naszej szkole. Nie zabrakło wspólnej rozgrzewki, biało-czerwonych strojów,  głośnego dopingu i pięknych medali na mecie.

-9 maja nasi rolkarze szlifowali swoje umiejętności w terenie oraz uczestniczyli w mini zawodach, a nagrody ufundował Sklep Rolkowy Wodzu.

To były intensywne, ale pełne pozytywnych emocji dni. Gratulacje dla wszystkich sportowców!

S.Krawiec-Kozłowska