W czwartkowe południe nasza szkoła miała swoją reprezentantkę w Ośrodku Kultury na Starym Mieście! Michalinka z klasy I wzięła udział w konkursie piosenek z filmów i bajek Disney’a, stawiając swoje pierwsze kroki na prawdziwej scenie.


Choć tym razem werdykt jury nie przyniósł miejsca na podium, to najważniejsze zwycięstwo Michalinka odniosła sama nad sobą. Przełamanie tremy i wspaniały, odważny występ to ogromny sukces, który zasługuje na wielkie brawa!

Michalinko, dziękujemy Ci za godne reprezentowanie naszej szkoły. Cieszymy się, że pokazałaś swoją pasję i mamy nadzieję, że ten występ to dopiero początek Twojej wspaniałej muzycznej przygody. Gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów!

#DumniZNaszychUczniów
K.Dziedzic

