Warsztaty z Orientuj się

 Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w warsztatach doradztwa zawodowego realizowanych w ramach projektu „Orientuj się!”, którego patronem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Podczas zajęć młodzież poznawała świat zawodów, odkrywała swoje mocne strony oraz dowiadywała się, jak świadomie planować swoją przyszłość edukacyjno-zawodową.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się okulary VR 🥽, dzięki którym uczniowie mogli wirtualnie przenieść się do różnych środowisk pracy i poznać wybrane zawody w nowoczesny oraz atrakcyjny sposób.

Dziękujemy za ciekawe i inspirujące warsztaty! 

K. Jarosz