Zwierzęta z wizytą w przedszkolu

Przed rozpoczęciem się ferii naszą szkołę odwiedziła Pani Małgosia wraz z Panem Michałem z Przeworskiego Stowarzyszenia nad zwierzętami „ Kociopsie Smuteczki”. 

🐈
🦮

Pani Małgosia opowiedziała naszym najmłodszym przedszkolakom oraz uczniom szkoły o swojej pracy. Przedstawiła swoich podopiecznych oraz ich historię. Uświadomiła dzieciom jak ważne jest to, aby dbać o zwierzęta.
Wizyta poprzedzona była zbiórka karmy dla zwierząt oraz żwirku, która zakończyła się dużym sukcesem!
Dzieci z wielką radością włączyły się do akcji.
Dzięki temu wydarzeniu uczniowie zostali uwrażliwieni na los bezdomnych zwierząt oraz niesienie pomocy skrzywdzonym i bezdomnym zwierzętom.