Nasza szkoła/przedszkole bierze udział w projekcie „Zdrowo Cyfrowo II”, realizowanym w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
W ramach programu zakupiono cyfrowe materiały dydaktyczne dla oddziałów przedszkolnych o łącznej wartości 6366, zł. Nowoczesne pomoce edukacyjne wspierać będą codzienną pracę nauczycieli oraz rozwój dzieci poprzez naukę i zabawę z wykorzystaniem technologii cyfrowych.
Zakupione materiały umożliwią:
- rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci w sposób bezpieczny i dostosowany do ich wieku,
- wspieranie kreatywności, logicznego myślenia i współpracy,
- uatrakcyjnienie zajęć edukacyjnych poprzez nowoczesne narzędzia multimedialne,
- kształtowanie zdrowych i odpowiedzialnych nawyków korzystania z technologii.
Realizacja projektu stanowi kolejny krok w podnoszeniu jakości kształcenia oraz tworzeniu nowoczesnego i przyjaznego środowiska edukacyjnego dla najmłodszych.

