Konferencja podsumowująca 3 lata w programie Deutsch Plus

W dniach 7- 8.10.2021 w Warszawie odbyła się konferencja dla dyrektorów i koordynatorów należących do projektu Deutsch Plus.
Spotkanie miało na celu podsumowanie tego, co wydarzyło się przed ostatnie 3 lata w projekcie. A działo się naprawdę dużo! Warsztaty, konkursy, koncerty, spotkania, wyjazdy, nagrody, certyfikaty – to wszystko pozwoliło nam na rozwój oraz otworzyło szerzej okno na świat! Nasza szkoła za wyróżniającą współpracę została zaproszona do poprowadzenia panelu dyskusyjnego o nauce języka niemieckiego. Udzieliliśmy również wywiadu na temat nauki języka niemieckiego przez dzieci najmłodsze. Spotkanie dostarczyło nowych impulsów i wiadomości! Ta najważniejsza wiadomość jest taka, że projekt Deutsch Plus będzie kontynuowany a na uczniów czekają kolejne atrakcje i możliwości!

Jadwiga Chmura