Mamy certyfikaty z języka niemieckiego!


Udało się! Po dwóch latach systematycznej nauki i cotygodniowych spotkań (w tym roku także spotkań on-line) 3 pracowitych i zdolnych uczniów naszej szkoły: Martyna Nowak, Patrycja Niedźwiecka, Kacper Sarzyński odważyło się przystąpić do egzaminu Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch.
Certyfikat ten potwierdza umiejętności językowe na pierwszym poziomie A1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ) i jest ceniony na całym świecie jako powszechnie uznawane zaświadczenie o znajomości języka. Nasi uczniowie przystąpili do egzaminu w maju tego roku i zdawali go na Politechnice Rzeszowskiej. Wszyscy uzyskali wysokie wyniki zarówno w części ustnej jak i pisemnej egzaminu. Certyfikaty zostaną wręczone uczniom podczas uroczystej akademii na zakończenie roku szk. 2020/2021.

Gratulacje dla Was Drodzy Uczniowe!

Jadwiga Chmura